Konsultacje

Konsultacja dietetyczna online lub stacjonarna

Umów się w wygodny dla siebie sposób – możliwa jest zarówno konsultacja dietetyczna online lub spotkanie stacjonarnie w Stargardzie lub Szczecinie.  Idealny sposób, aby omówić Twoje odżywianie i styl życia. Jednorazowa konsultacja będzie idealnym wyborem jeśli chcesz omówić swoje problemy zdrowotne i znaleźć błędy żywieniowe lub jeśli masz wiele jednostek chorobowych i gubisz się w zaleceniach.

Konsultacja dietetyczna online lub stacjonarna z 7-dniowym jadłospisem

Idealny sposób, aby omówić Twoje odżywianie i styl życia. Umów się w wygodny dla siebie sposób: możesz wybrać konsultację online lub stacjonarnie w Stargardzie lub Szczecinie. 

Smaczne i proste w przygotowaniu

Jednorazowa konsultacja z planem żywieniowym będzie idealnym wyborem dla osób, które nie wiedzą jak komponować posiłki i ile kalorii powinny spożywać. Odpowiednio zbilansowana dieta i proste w przygotowaniu posiłki - czy można lepiej zacząć współpracę? ;)

Pakiety konsultacji (+plan dietetyczny)

Idealna forma współpracy, jeśli czujesz, że potrzebujesz stałego wsparcia dietetyka w procesie zmiany nawyków żywieniowych. Stała współpraca z dietetykiem będzie idealnym wyborem jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze zdrowszym żywieniem lub masz wiele jednostek chorobowych i gubisz się w zaleceniach.  Potrzebujesz edukacji żywieniowej lub usystematyzowania wiedzy, którą już masz. Pełna opieka dietetyczna to wsparcie w procesie zmiany nawyków żywieniowych i osiąganiu ustalonych celów. Restrykcje, które nie kończą się efektem jo-jo, dobry kontakt i bieżące wsparcie w Twojej diecie.
750,00 1900,00